KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746474
nr 1374 6474
Bror Forssell
(1883-1959), Sverige
Oljemålning, Bror Forsell (1883-1959), Sverige. Fiskelägen. Signerad. Olja på duk, 60x90 cm
Bror Forssell, svensk målare född i Malmö 1883, död 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:18:10
500 kr
600 kr
700 kr
Bror Forssell
Läs mer om Bror Forssell